×

Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 10019

Fyzicky napadl bývalou družku v jejím bytě

Zveřejněno v Krimi západ
Od - pondělí, 19. září 2022 09:07
Fyzicky napadl bývalou družku v jejím bytě Ilustrační foto: Pixabay

Bez souhlasu své bývalé družky vnikl dvaačtyřicetiletý muž do jejího bytu, kde ji fyzicky napadl. Vše se událo v jedné menší obci na Sokolovsku v první polovině letošního roku. Dopustil se tím přečinů porušování domovní svobody a ublížení na zdraví ve stádiu pokusu, za což mu hrozí až tři roky vězení. Podezření z výše zmíněných přečinů sdělili obviněnému muži policisté z obvodního oddělení Sokolov – město.

Obviněný dorazil k domu se dvěma dřevěnými paletami, které naskládal pod okno přízemního bytu jeho bývalé družky. „Následně vnikl do bytu a setrval v něm i přes výslovný nesouhlas sedmatřicetileté uživatelky. Muž měl svou bývalou družku ihned fyzicky napadnout, a to údery pěstí do hlavy. Incidentu si všimnul soused ženy, který podezřelého muže z bytu vyvedl,“ uvedl policejní mluvčí Jan Bílek.

Drama tím ještě neskončilo, protože se podezřelý muž vrátil ke vstupním dveřím do bytu. Do nich začal kopat a vymáhat si vstup. Svým jednáním dveře poškodil a způsobil tím škodu kolem 5 tisíc korun.

„Když si žena myslela, že už se na chodbě nenachází, otevřela dveře, které následně dvaačtyřicetiletý muž silou přetlačil a znova vnikl do bytu. Tam měl ženu fyzicky napadnout pěstmi do hlavy. Z bytu ho následně opět vyvedl pozorný soused, který ženě přišel na pomoc,“ dodal policejní mluvčí. Násilník poté inkriminované místo opustil.

Zdroj: Policie ČR

Související články