Petr Smazal

Petr Smazal

V nejnovějším díle plzeňského podcastu COPASETUDĚJE se dozvíte například to, jak jsme si postavili v televizi ZAK nové a moderní Podcastové studio. Co říkáme na volby do Evropského parlamentu a komu z toho budou nejvíc cvakat zuby? O tom, že přemnožení komáři nám letos pijí krev nejen v Plzeňském kraji, ale také o tom, že Vémola má fakt pořádného ptáka!

Vracíme se s naším staronovým pořadem NAŠE ULICE. Plzeň je krásné město, které ve svých uličkách skrývá tajemná neobjevená místa, malé krámky nebo příjemné restaurace. Mnohé z nich možná ani neznáte, nebo jste na ně zapomněli. Pojďte se podívat, co skrývají ulice Plzně.

Věděli jste, že zloděj se může do vašeho bytu vloupat méně jak za minutu? A je práce s páčidlem slyšet? To vše se dozvíte v novém díle našeho pořadu BYDLEME BEZPEČNĚ!

V nejnovějším díle PODCASTU plzeňské televize ZAK: COPA SE TU DĚJE?!? byl hostem europoslanec ONDŘEJ KNOTEK. A témata jsou jasná. ZLATÁ MEDAILE HOKEJISTŮ NA MISTROSTVÍ SVĚTA v LEDNÍM HOKEJI. Chování fanoušků fotbalové Viktorie Plzeň a také chvála Doubraveckého starosty! To a mnohem více se dozvíte ve více jak hodinovém podcastu COPA SE TU DĚJE.

Seriál Fallout momentálně hýbe společností. Společnost Amazon Prime, která seriál uvedla díky tomu, už teď počítá s pokračováním. Jak velký vliv mají filmy a seriály na chování lidí, a převážně pak o jejich zájem na jednotlivá témata, se mimojiné rozpovídal provozovatel ATOM MUZEA BRDY - Václav Vítovec. Muzeum schované v Brdských lesích je totiž jako vystřižené ze seriálu. Připomíná atomový kryt, který se v seriálu nazývá Vault. 

V Plzni muž ubodal ženu přímo v centru města a ještě ke všemu za bílého dne. To a mnohem více dalších témat rozebere šéfredaktorka televize ZAK Lenka Prokšová s moderátorem Jonášem Novotným.

Víte, že klíče lze okopírovat jen pohledem? A také to že klíče jsou vstupenkou do vašeho života? Co byste řekli na to, kdybyste mohli mít místo svazku klíčů jen jeden klíč? To vše se dozvíte v druhém dílu našeho pořadu BYDLEME BEZPEČNĚ.

V jedenácté epizodě podcastu COPA SE TU DĚJE?!? probere šéfredaktorka regionální televize ZAK Lenka Prokšová společně s moderátorem TV ZAK Jonášem Novotným a primátorem města Plzně Romanem Zarzyckým, aktuální dění nejen v Plzni! Dozvíte se například, jestli v plzeňské ZOO budou sloni. Nebo to, zda bude mít Plzeň vlastní akvapark. 

Strana 1 z 4