Petr Smazal

Petr Smazal

V Plzni muž ubodal ženu přímo v centru města a ještě ke všemu za bílého dne. To a mnohem více dalších témat rozebere šéfredaktorka televize ZAK Lenka Prokšová s moderátorem Jonášem Novotným.

Víte, že klíče lze okopírovat jen pohledem? A také to že klíče jsou vstupenkou do vašeho života? Co byste řekli na to, kdybyste mohli mít místo svazku klíčů jen jeden klíč? To vše se dozvíte v druhém dílu našeho pořadu BYDLEME BEZPEČNĚ.

V jedenácté epizodě podcastu COPA SE TU DĚJE?!? probere šéfredaktorka regionální televize ZAK Lenka Prokšová společně s moderátorem TV ZAK Jonášem Novotným a primátorem města Plzně Romanem Zarzyckým, aktuální dění nejen v Plzni! Dozvíte se například, jestli v plzeňské ZOO budou sloni. Nebo to, zda bude mít Plzeň vlastní akvapark. 

Oblíbený plzeňský PODCAST - COPA SE TU DĚJE tentokrát se speciálním hostem Tomášem Holubem biskupem plzeňským. Užijte si speciální pohled netradičního hosta na aktuální dění v plzeňském kraji. Pořadem provází šéfredaktorka televize ZAK - Lenka Prokšová a moderátor Jonáš Novotný. Společně proberou témata na která se biskupa ještě nikdy nikdo nezeptal! 

Krásné počasí a období jarních či letních food festivalů je tady! Odolat ochutnávkám alkoholu pod širým nebem, je tedy téměř nemožné. Některá rána, pak ale stojí za to! Jak se vyhnout ranní kocovině? A jde to vůbec?

V nejnovější epizodě našeho PODCASTU - COPA SE TU DĚJE?!? šéfredaktorka televize ZAK Lenka Prokšová, elitní moderátor TV ZAK Jonáš Novotný a youtuber Petr Smazal známý jako MAD BBQ s kapkou humoru proberou aktuální témata, která hýbou nejen plzeňským krajem.

V našem tradičním rozhovoru s primátorem probral moderátor Jonáš Novotný aktuální novinky v Plzni. Řeč samozřejmě přišla i na fotbalovou Viktorku. Není totiž žádným tajemstvím, že primátor města Plzně - Roman Zarzycký je velkým fanouškem plzeňského klubu. Co říká Roman Zarzycký na trest, který Viktorka dostala? A mnohem více témat, můžete zhlédnout zcela zdarma v našem videu!

Velikonoce jsou jedním z nejvýznamnějších církevních svátků. Patří k nim řada tradic, které možná už ani neznáte. V našem tradičním Velikonočním rozhovoru, Vám řadu z nich přiblíží biskup plzeňský Tomáš Holub. Z rohovoru se dozvíte i hlubší význam tohoto svátku.