Vypravte se v neděli do Farmaparku u Toma

Zveřejněno v Plzeňský kraj ZAK
Od - sobota, 28. leden 2023 09:03
Vypravte se v neděli do Farmaparku u Toma Ilustrační foto: FB Farmapark u Toma

Máte rádi zvířátka? Chtějí vaše děti pracovat jako jejich ošetřovatelé? Přijďte s nimi od 10:0 do 16:00 do Farmaparku u Toma na akci "Na den ošetřovatelem", kde zjistí, co všechno taková práce obnáší, a budou mít možnost dozvědět se o zvířátkách ještě více informací. 

Osazenstvo Farmaparku připravilo pro návštěvníky následující program:

10:00 - 11:00 Komentované krmení
Děti moc rády pomáhají a zapojují se do péče o zvířátka, a proto dostanou tuhle skvělou možnost prohlédnout si je z blízka, nakrmit je, pohladit a podívat se do jejich příbytků. Posbírají si vajíčka u slepiček, můžou si je pohladit nebo i pochovat.
Společně nakrmí také dikobrazy, kravičky, prasátka, kozám, ovcím a oslíkům nanosí čerstvé seno. A podívají se do obory daňků a nakrmí je z ruky.

11:00 - 12:00 Kozy a ovce
Detailnější povídání o kozách a ovcích, o péči o ně, vzdělávací okénko o tom, jak se nazývají části těla koz a ovcí. Děti budou mít možnost vzít kozy Zuzanku, Megí nebo Lízu na procházku Farmaparkem.

14:00 - 15:00 další komentované krmení.

15:00 - 16:00 Králíčci a morčátka
Detailnější povídání o králíčcích a morčátkách, o péči o ně, vzdělávací okénko o tom, jak se nazývají části těla králíků a morčat, pro a proti mít doma králíčka nebo morče. Děti budou moci zvířátka hladit, česat a dát jim pamlsek.

Užijte si příjemnou neděli s dětmi a zvířátky.