Čarodějnický karneval vypukne na Skvrňanech i na Borech

Zveřejněno v Z Plzně
Od - středa, 27. duben 2022 18:03

Milovníci dobré zábavy, hudby a jídla si přijdou na své na Čarodějnickém karnevalu, který pořádá v pátek 29. dubna Městský obvod Plzeň 3 hned na dvou místech najednou – na Skvrňanech a na Borech. 

Čarodějnický karneval se uskuteční v pátek 29. dubna od 16:30 ve vnitrobloku Karla Steinera na Skvrňanech a ve vnitrobloku Šimerova na Borech. „Připravili jsme bohatý program, který potěší jak dospělé, tak hlavně děti. Masky s čarodějnickou tématikou jsou vítány, v průběhu karnevalu oceníme ty nejzdařilejší z nich,“ uvedl starosta centrálního obvodu David Procházka.   

Kromě ocenění těch nejhezčích masek se mohou děti těšit na divadlo, dílničky nebo malování na obličej. S rodiči si opečou na ohni špekáček nebo si zazpívají s kapelou „Doufáme, že náš program přiláká mnoho návštěvníků a společně si celou akci užijeme. Chceme, aby také děti ze sídlišť poznaly tradici pálení čarodějnic a radost a veselí, které ji provází. S sebou by si všichni měli přinést hlavně dobrou náladu, o zbytek bude postaráno,“ dodal místostarosta MO Plzeň 3 Petr Baloun.

Program:

Skvrňany

Divadlo Jitule a Dadule – Hrnečku vař
Dětské dílny zdarma
Soutěž nejlepších masek
Zpívaná se skupinou The Bowře
Opékání buřtů
Prodej občerstvení

 Bory

Kejklíř Hubert
Dětské dílny zdarma
Soutěž nejlepších masek
Zpívaná se skupinou Semtex trio
Opékání buřtů
Prodej občerstvení​