Fotbalisté Plzně v modelovém zápase remizovali s Klokany

Zveřejněno v Sport
Od - pátek, 25. březen 2022 14:40
Fotbalisté Plzně v modelovém zápase remizovali s Klokany Foto: FCVP

Reprezentační přestávku si fotbalisté Plzně zpestřili přípravným modelovým zápasem s Bohemians 1905. Po gólech Kopice a Vaníčka se oba týmy rozešly s remízou 1:1.

Viktoriáni s Bohemkou využili reprezentační přestávky a v areálu na Skvrňanech spolu sehráli od 11 hodin dopoledne modelové tréninkové utkání. Plzeň šla do vedení ve 22. minutě, když se po centru Beauguela prosadil na malém vápně Jan Kopic, klokani ale rychle odpověděli. Nařízený pokutový kop po faulu Mosquery proměnil ve 25. minutě Vaníček.

Po změně stran došlo k několika střídáním a viktoriáni se dostávali do dalších šancí, druhý gól ale ani přes některé nadějné situace a zakončení Řezníka nebo Potočného nepadl.

„Zápas splnil přesně to, co jsme očekávali. Zpestřil nám tréninkový týden, hrálo se za krásného počasí, na dobrém trávníku a mohli jsme dát větší herní zatížení hráčům, kteří toho v minulých týdnech tolik neodehráli. Navíc se nikdo nezranil, což je vždy důležité,“ uvedl asistent trenéra Pavel Horváth.

Sestava FCVP: Hruška, Řezník, Pernica, Eduardo, Holík, Kopic, Kalvach, Čermák, Káčer, Mosquera, Beauguel
Střídali: Kaša, Potočný, Tvrdoň, Bucha