Házenkáři Plzně se vezou na vítězné vlně

Zveřejněno v Sport
Od - neděle, 6. únor 2022 14:10
Házenkáři Plzně se vezou na vítězné vlně Zdroj: Talent tým Plzeňského kraje

Házenkáři Talent týmu Plzeňského kraje pokračuje po reprezentační přestávce ve vítězném tažení, i když tentokrát se na výhru 26:23 v Kopřivnici pořádně nadřel. Už ve středu hostí obhájce titulu od 18.30 pražskou Duklu.

Západočeši šli rychle do vedení 4:2, soupeř v 9. minutě srovnal na 4:4 a pak dokonce i vedl 6:5 a po obratu na 6:8 a 7:9 kopřivničtí ještě jednou a jak se později ukázalo naposledy v zápase šli do vedení - 10:9 v 17. minutě. Následoval time out plzeňských trenérů i přetahovaná o jednu až dvě branky. Teprve v závěru první půle Talent odskočil o tři góly, ale domácí snížili na poločasových 16:14 pro Plzeň.

V úvodu druhé půle měla Kopřivnice několikrát možnost srovnat, ale nevyužila a tak hosté opět zvýšili v 39. minutě na 19:16 ve svůj prospěch. A pak už jen narůstal rozdíl ve skóre na jejich straně až na 25:19. Teprve v závěru domácí zkorigovali stav na přijatelných 26:23, i proto, že Plzeň dohrávala bez zkušeného Stehlíka, jenž viděl dvě a půl minuty před koncem červenou kartu.