Hotel Rohanov: Objevte oázu klidu a pohody v srdci Šumavy!

Zveřejněno v Plzeňský kraj ZAK
Od - čtvrtek, 16. listopad 2023 10:05
Hotel Rohanov: Objevte oázu klidu a pohody v srdci Šumavy! Foto: Hotel Rohanov

Pro milovníky přírody, klidného odpočinku a skvělého pohostinství je hotel Rohanov ideální volbou. Hotelový komplex se nachází v samém srdci Šumavy nedaleko malebného Javorníku. Areál vás okouzlí svým pohodlím, krásným prostředím a širokou nabídkou aktivit.

Areál hotelu Rohanov nabízí širokou škálu ubytování: od útulných hotelových pokojů až po pohodlné bungalovy s terasou. S celkovou kapacitou až 150 osob je hotel ideálním místem pro rodinné a skupinové pobyty, ale i pro firemní akce.

Gastronomie na vysoké úrovni

Jedním z hlavních lákadel hotelu je jeho vynikající domácí kuchyně. Každý den se můžete těšit na bohaté snídaně a lahodné večeře připravené z čerstvých surovin. Příjemné prostředí salonků a profesionální obsluha udělají z každého jídla nezapomenutelný zážitek.

Relaxace a aktivní odpočinek

Rohanov disponuje rozlehlou relaxační zahradou, kde si můžete užít klidné chvíle s výhledy do okolní krajiny. Pro sportovnější typy jsou k dispozici moderní multifunkční hřiště a vnitřní prostory pro cvičení. Pro skupiny a firmy je také možnost zajištění doprovodného programu.

Výlety a zábava

Okolí hotelu nabízí mnoho zajímavých aktivit. Můžete navštívit hrad Kašperk, rozhledny Javorník a Albrechtice, procházky po Klostermanově stezce, objevování tajuplných menhirů, výlety do přírodního koupaliště v Rohanově nebo do Srní za vlky a jeleny. Pro zimní nadšence jsou v dosahu lyžařské areály Javorník, Zadov a Churáňov.

Silvestrovský pobyt v Hotelu Rohanov

Chystáte se oslavit Silvestra v jedinečném a nezapomenutelném prostředí? Hotel Rohanov vás srdečně zve na svůj slavnostní večer plný radovánek a pohody. Podrobnosti a rezervace naleznete na webových stránkách hotelu.

Pozvání na Hotel Rohanov

Pokud toužíte po odpočinku, chutné kuchyni a pohodlném ubytování, zavítejte do hotelu Rohanov. Navštivte webové stránky www.hotel-rohanov.cz a zarezervujte si svůj pobyt. 

Příjemný pobyt vám přeje tým Hotelu Rohanov!

PR