Druhý den ODM přinesl Karlovarskému kraji medailové žně. Cyklisté ovládli velodrom
Druhý soutěžní den Olympiády dětí a mládeže v Praze přinesl Karlovarskému kraji další výrazné úspěchy. Nejvíce se dařilo cyklistům na Třebešínském velodromu, odkud si odvezli pět medailí. Cenné kovy přidali také plavci a para plavec Matěj Staša.












.jpeg.medium.jpg)

.png.medium.jpg)























.jpg.medium.jpg)

.jpg.medium.jpg)








