S pistolí v ruce se muž domáhal vstupu do prodejny benzínky!

Zveřejněno v Video
Od - úterý, 15. březen 2022 14:00

Média

Zatím neznámý muž se dožadoval se střelnou zbraní v ruce vstupu do prodejny čerpací stanice v Plzni na Slovanech. Vyrušil ho zákazník, který přijel natankovat. K případu došlo 20. ledna, policisté o něm ale informovali až dnes.

"Policisté ze služby kriminální policie a vyšetřování vedou prověřování v trestní věci, kde je dáno podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupež, kterého se měl dopustit dosud neznámý pachatel. Ten se dne 20. ledna kolem půl třetí ráno domáhal vstupu do prodejny benzinové čerpací stanici Shell na Koterovské třídě v Plzni a přitom držel v ruce dosud blíže nezjištěnou krátkou střelnou zbraň, se kterou mířil přes zavřené skleněné dveře směrem k obsluze čerpací stanice," informovala policejní mluvčí Michaela Raindlová. Podle ní muž do dveří dokonce několikrát hlavní zbraně udeřil. "Pachatele vyrušil zákazník, který si přijel natankovat a agresor následně z místa odešel," doplnila

Policisté se případem začali zabývat a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné kamerový záznam, na kterém je muž zachycen. "Žádáme o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osobu zachycenou na přiloženém záznamu, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158," dodala Raindlová.

S pistolí v ruce se muž domáhal vstupu do prodejny benzínky! Zdroj: Policie ČR