Největší developer skladů a hal v Česku rozšiřuje svou působnost v západních Čechách

Zveřejněno v Z Plzně
Od - úterý, 20. září 2022 14:40
Největší developer skladů a hal v Česku rozšiřuje svou působnost v západních Čechách CTPark Plzeň, FOTO: ctp.eu

Developerská společnost CTP se zabývá stavbou a pronájmem výrobních a komerčních prostor. Konkrétně v Plzni provozuje a vlastní zhruba jednu třetinu výměry Borských polí. V rámci partnerské spolupráce se firma snaží podpořit zajímavé regionální akce v Plzeňském kraji.

"Byli jsme oslovení společností Euronova v souvislosti se zavedením naší značky do povědomí lidí v regionu. Jsme společensky odpovědná firma, v jejíchž prostorách pracují tisíce lidí, proto jsme moc rádi, že se můžeme podílet na pořádání akcí, při kterých lidé mohou aktivně trávit svůj volný čas. Blízké jsou nám především projekty spojené se sportem, ale když přišla nabídka stát se partnerem akce Doubravecké slavnosti vína, tak jsme neodolali a rádi jsme tuto možnost přijali," říká projektový manažer společnosti CTP Pavel Hrouda. Tradiční Doubravecké slavnosti vína se uskutečnily v pátek a v sobotu 16. a 17. září v Habrmanově parku. Na akci se sjela vyhlášená vinařství z celé republiky. 

Společnost CTP se dlopuhodobě podílí na projektech nejenom v Plzni, ale v celém Plzeňském kraji. "Málo se ví, že jedna z největších výrobních, skladovacích a logistických zón v České republice vznikla v Boru u Tachova, kterou provozujeme a neustále rozvíjíme již od roku 2006. V současné době tam společně s našimi partnery zaměstnáváme více než čtyři tisíce lidí. Uvidíme, jak se nám bude dále dařit v navazování nové a prohlubování stávající spolupráce, protože se nejedná pouze o zájem naší firmy, ale především o to, co můžeme regionu přinést," dodává Pavel Houda.

CTPark Plzeň má strategickou polohu v blízkosti centra Plzně s vlastní veřejnou dopravou a snadným napojením na dálnici E50/D5 do Německa a Prahy. Řada významných mezinárodních společností umístila v této oblasti různé typy obchodních operací. Park je ideální pro společnosti, které v regionu nacházejí centra špičkových technologií, výzkumu a vývoje a vývoje produktů.

PR