Novým trenérem VK ČEZ Karlovarsko se stal Ondřej Hudeček

Zveřejněno v Sport ZAK
Od - středa, 7. únor 2024 14:16
Novým trenérem VK ČEZ Karlovarsko se stal Ondřej Hudeček Zdroj: VK ČEZ Karlovarsko

Po vyřazení v Českém poháru došlo u volejbalistů Karlovarska výměně hlavního trenéra. Klub po vzájemné dohodě opouští Liam Sketcher a na jeho místo nastupuje Ondřej Hudeček. Bývalý reprezentant, který s Karlovarskem získal tři mistrovské tituly (jeden jako hráč dva jako sportovní manažer) se rozhodl klubu pomoci v těžké chvíli. Obrovský srdcař, který jde s kůží na trh by měl do týmu přinést novou krev. Krýt záda mu bude Jakub Salon, který zůstává na pozici prvního asistenta a družstvo dobře zná.

"Chtěl bych z celého srdce poděkovat Liamovi Sketcherovi za odvedenou práci a nové impulsy, které přinesl. Ondrovi Hudečkovi přeji hodně štěstí, liga je extrémně vyrovnaná. Přál bych si, aby mu hráči pomohli", říká prezident klubu Jakub Novotný.

Ondra Hudeček již absolvoval vítěznou premiéru proti VK Benátky 3:0. "Těším se na tuhle výzvu. Přijal jsem jí se vší zodpovědností a uvědomuji si, že to bude náročné. Nicméně týmu věřím. Manažerskou práci do konce sezony převezme Jakub Novotný, omlouvám se předem pokud by něco v příštích měsících nefungovalo (směje se). 

Mládež za mně bude řešit Honza Šídlo, který si plně převezme U18. Místo něj jsem na lavičku A týmu pozval Martina Kopa, který by mi měl přinést zkušenosti, které získal během své trenérské kariéry", doplňuje Ondřej Hudeček.