Patron Boxing druhý rok na scéně: Hvězda Ducár i úspěšné galavečery

Zveřejněno v Sport
Od - pondělí, 29. srpen 2022 10:29

Přestože na scéně působí teprve druhým rokem, dávají o sobě pořádně vědět. Plzeňská boxerská stáj Patron Boxing, za jejímž vznikem stojí Patrik Knopp, má na svém kontě už několik zajímavých galavečerů. Jeden významný se chystá 30. září v hale Lokomotivy na Slovanech.

Největší hvězdou je dvaatřicetiletý Vasil Ducár. Nejlepší český boxer podepsal smlouvu s plzeňskou stájí Patron Boxing na začátku tohoto roku a stal se tak obrovskou posilou a zároveň mentorem pro mladé naděje. Mezi další zajímavé jméno stáje patří Pavel Polakovič, který je vítězem prestižních mezinárodních turnajů, ale také účastníkem kvalifikace o olympijské hry.

Patron Boxing má na svém kontě několik prestižních galavečerů. Už pravidelně pořádá mezinárodní turnaje Plzeňský ring. A právě jeho další kolo se uskuteční 30. září v hale Lokomotivy v Plzni na Slovanech. Vrcholem programu bude zápas mezi Vasilem Ducárem a Václavem Pejsarem. Diváci se ale mohou těšit také na další Plzeňáky, Lukáše Šimka, Jiřího Kordu, Mike Juříka či Denise Hnídka.