Policisté hledají svědky nehody na křižovatce. Oba řidiči tvrdí, že jeli na zelenou

Zveřejněno v Krimi
Od - sobota, 7. květen 2022 14:33
Policisté hledají svědky nehody na křižovatce. Oba řidiči tvrdí, že jeli na zelenou Foto: Policie ČR

Svědky nehody dvou osobních aut na křižovatce v Domažlicích hledají dopravní policisté. Oba řidiči totiž uvedli, že křižovatkou projížděli v době, kdy na semaforu svítil signál zelené barvy. 

ViewImage 36K dopravní nehodě došlo dne 2. května v 11:30 na křižovatce ulic Komenského, Pivovarská a Boženy Němcové v Domažlicích. "Řidička osobního vozidla tovární značky Peugeot projíždějící křižovatkou z ulice Boženy Němcové neměla respektovat oranžový světelný signál Pozor! u světelného signalizačního zařízení. Vjela do prostoru křižovatky, kde se střetla s osobním vozidlem Subaru, které řídil řidič ulicí Komenského přes křižovatku rovně do ulice U Nemocnice. Po střetu bylo vozidlo Peugeot odraženo na osobní vozidla tovární značky Ford, které stálo před hranicí křižovatky v ulici Pivovarská. Oba účastníci dopravní nehody uvedli, že křižovatkou projížděli v době, kdy na semaforu svítil signál zelené barvy," popsala policejní mluvčí Dagmar Brožová. Škoda na vozidle Peugeot byla vyčíslena na 30 tisíc korun, na vozidle Subaru rovněž na 30 tisíc korun a na vozidle Ford také na 30 tisíc korun.  

Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k dopravní nehodě, se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255 nebo 974 331 259, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.