Předkolo play-off pokračuje, Energii čekají dvě domácí bitvy!

Od - pátek, 10. březen 2023 20:00
Předkolo play-off pokračuje, Energii čekají dvě domácí bitvy! Foto: HC Energie Karlovy Vary

Tempo vyřazovacích bojů pomalu nabírá na obrátkách. Energetici po úvodním výjezdu do Olomouce, kde během dvou dní odehráli namísto dvou zápasů jen jeden, musí zabodovat doma. V KV Areně se v sobotu a v neděli pokusí vybojovat dvě vítězství a k tomu budou potřebovat i Vaši pomoc! Oba víkendové duely startují v 15:30.

Energetici na Hané nepředvedli ideální výkon, ten se zlepšil až v závěrečné třetí třetině, na stažení třígólového manka nabraném ve dvou třetinách ve dvou dnech už to nestačilo. Do domácích odvet tak mají svěřenci Davida Bruka o čem přemýšlet.

„Hraje se play-off a každé střídání se jde na krev. My jsme se do toho vůbec nemohli dostat a prosadit si svůj styl hry,“ popsal úvodní duel útočník Energie Ondřej Beránek. Ten však společně se svými spoluhráči věří, že oba zápasy v Karlových Varech odehrají o poznání lépe.

„Věřím, že přijde plná hala a poženou nás naši fanoušci. Necháme na ledě všechno a uděláme vše proto, abychom doma dvakrát zvítězili,“ slibuje za kabinu reprezentační forvard před víkendovým dvojutkáním.

Energii i v Olomouci stále chyběla trojice dlouhodobě zraněných beků, jinak byl už tým kompletní. V jaké sestavě nastoupí do sobotního utkání se dozvíte na sociálních sítích tradičně hodinu a půl před jeho začátkem.