Jeden z nejpopulárnějších českých komiků vystoupí v Plzni, přijďte se zasmát

Zveřejněno v Kultura ZAK
Od - pondělí, 14. listopad 2022 15:12
Jeden z nejpopulárnějších českých komiků vystoupí v Plzni, přijďte se zasmát Ilustrační foto: Kultura Kuřim

Jeden z nejpopulárnějších českých komiků Lukáš Pavlásek zaútočí na vaše bránice 16. listopadu v plzeňské Šeříkovce, kde představí svůj druhý celovečerní stand-upový pořad „Planeta slepic“.

Další 90 minutová one-man-show Lukáše Pavláska Planeta slepic je stand-up speciál, ve kterém se koukneme, jaké vyhlídky má naše slavná civilizace, kde si každý myslí, že má pravdu, stále jen nakupuje nepotřebné věci a kde vedle sebe žijí tak rozdílné bytosti, jako jsou ženy, muži a psi. Dozvíme se, co strašného se stane, když si doma zapomenete mobilní telefon.

Užijeme si svých pět minut slávy v televizní soutěži, naučíme se chovat v nákupním centru, zavoláme si na horkou linku a zjistíme, proč přírodu každou sobotu čeká nápor idiotů z města. A na závěr dojdeme k tomu, že na téhle planetě nakonec přežijí jen slepice. Přijďte se zasmát tomu, co znáte ze života. Přijďte se podívat na Planetu slepic.

Lukáš Pavlásek je jeden z nejpopulárnějších českých komiků a 90 minut jeho tradičního svérázného humoru je zkrátka to nejlepší, co vás tento večer může potkat – přijďte se ve 20:00 zasmát do KD Šeříková tomu, co znáte ze života!