Přijďte zažít nadčasové uvolnění v teplé vodě. V Konstantinových Lázních se chystá Den Watsu!

Zveřejněno v Plzeňský kraj ZAK
Od - čtvrtek, 15. červen 2023 16:13
Přijďte zažít nadčasové uvolnění v teplé vodě. V Konstantinových Lázních se chystá Den Watsu! Zdroj: Konstantinovy Lázně

Watsu® má nesporný a velmi příznivý vliv na osoby s pohybovým omezením, ať už se jedná o jakékoliv zdravotní postižení nebo seniory, kdy mohou ve vodě zažít svobodný, volný a bezbolestný pohyb. A právě tuto terapii budete moci zažít 20. června v Konstantinových Lázních. Den Watsu začíná v 11 a trvá do 18:15. Zkušené terapeutky se budou každému individuálně věnovat na 60 minut dlouhé lekci.

Den WATSuWatsu® je certifikovaná individuální kontaktní terapie prováděná ve 34°C teplé vodě, kdy je klient nadnášen díky speciálním vodním pomůckám, zpravidla upevněných kolem nohou. Zbytek těla podpírá voda a kvalifikovaný praktik, který současně tělo plynulými pohyby dostává do různých mobilizačních a protahovacích pozic. Watsu® a další vodní terapie z něho odvozené mají velmi pozitivní vliv na tělesné, duševní a sociální zdraví člověka, a to zejména díky působení teplé vody, plynulým pohybům a vědomému kontaktu s vlastním tělem. Dochází ke stimulaci mnoha tělesných funkcí, snižuje se svalové napětí, tlak vody přirozeně stimuluje dýchací svaly, zvyšuje se vitální kapacita plic, navozuje se stav hluboké relaxace, což má pozitivní vliv na nervový systém, stimuluje se lymfatický systém sloužící jako čistička odpadu atd.

Při pravidelném absolvování se zvyšuje přísun endorfinu, hormonu štěstí, snižuje se pocit chronické bolesti, zvyšuje se celková pohyblivost a flexibilita jednotlivých kloubů a tím i celého těla, rychleji se regenerují a hojí tkáně po úrazech či v případě jakýchkoliv degenerativních či nervosvalových onemocnění.

Cena: 1900 Kč

Pro objednání a více informací kontaktujte: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., +420 774 604 075

PR