Repríza loňského předkola! Do Varů míří Olomouc

Od - úterý, 31. říjen 2023 18:12
Repríza loňského předkola! Do Varů míří Olomouc Foto: HC Energie Karlovy Vary

Před reprezentační pauzou čekají Energii ještě tři duely. Ten první odehrají ve středu, kdy na svém ledě přivítají olomouckou Moru. Té mají rozhodně co vracet! Repríza loňského předkola startuje v 17:30, lístky jsou stále v prodeji.

DOPROVODNÝ PROGRAM

I během pátečního utkání bude pro fanoušky připraven bohatý doprovodný program. Už v 16 hodin otevírá naše Fanzóna s řadou atrakcí nejen pro děti.

FANZONA 011123

Během utkání se opět bude soutěžit o vstupenky na koncerty. První přestávka bude patřit vozům Škoda a společnosti Auto Schoner, ve druhé se můžete těšit na vystoupení taneční skupiny One Crew. Hladové krky naopak potěší, že po skončení zápasu mohou povečeřet v La Fresca Restaurant ve 4. patře (VIP restaurant).

Více o doprovodném programu najdete v tomto článku.

VZÁJEMNÁ UTKÁNÍ

Letošní první zápas dopadl lépe pro Olomouc, která na svém ledě zvítězila 4:3. Utkání přineslo, jak už to bývá v duelech těchto soupeřů, hodně emocí. Energetici totiž využili ve třetí třetině dvojnásobnou přesilovku a otočili skóre z 2:1 na 2:3. Šest minut před koncem se o to postaral krásnou střelou Tomáš Rachůnek. Následně však šli do tří také karlovarští hokejisté a Mora dokázala zápas ještě zvrátit na svou stranu. Vítěznou branku vstřelil v 58. minutě z hranice brankoviště Jan Knotek.

Z KABINY DOMÁCÍCH

Rekordní návštěvy a ne zrovna dvakrát uspokojivé výsledky. Energetici zvládli poslední domácí duel s Vítkovicemi, který otáčeli v závěrečném dějství. V neděli ale prohráli na ledě brněnské Komety 3:0. V utkání vyslali pouze osmnáct střel a ani s výkonem nemohli být spokojeni. Ve středu mají ale skvělou možnost vše napravit a získat doma tři body proti Olomouci. Na marodce jsou stále obránci Lukáš Pulpán s Tomášem Bartejsem a útočník Ikka Kangasniemi. Objeví se někdo z nich již ve středu v sestavě?