Řidič autobusu upozornil cestující, aby si uklidili nepořádek. Po rvačce skončil v péči lékařů

Zveřejněno v Krimi západ
Od - čtvrtek, 25. květen 2023 13:21
Řidič autobusu upozornil cestující, aby si uklidili nepořádek. Po rvačce skončil v péči lékařů Zdroj: Policie ČR

Ke rvačce mezi řidičem linkového autobusu a dvěma cestujícími, po níž skončil šofér v péči lékařů, vyjížděli policisté na autobusové nádraží v Šumavské ulici v Plzni. Kriminalisté teď prosí o pomoc veřejnost, mimo jiné zveřejnili fotografii dvou osob, které jsou důležité pro trestní řízení.

Policisté z obvodního oddělení Plzeň-střed se zabývají případem fyzického napadení, ke kterému došlo 10. května kolem sedmé hodiny večer na autobusovém nádraží v Plzni v Šumavské ulici. "Řidič linkového autobusu se dostal do potyčky se dvěma muži, které upozornil, aby po sobě uklidili nepořádek v autobusu, který způsobili během cesty z Karlových Varů do Plzně. Následně mezi nimi došlo ke slovní rozepři a poté k fyzickému napadení, které skončilo zraněním řidiče," popsala policejní mluvčí Michaela Raindlová. Policisté se podle ní případem zabývají a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné fotografie z kamerového záznamu, na kterých jsou zachyceny osoby důležité pro trestní řízení.

Policisté žádají o spolupráci všechny občany a případné svědky události, kteří jsou schopni identifikovat osoby zachycené na přiložených fotografiích, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.

ViewImage 3