Rozčarovaný kouč Viktorie Guľa: Jsem obrovsky nespokojený

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - úterý, 22. prosinec 2020 07:58
SLOPLZ-20-21-ohlasy-braba Foto: FCVP

Poslední venkovní utkání v roce se fotbalistům Plzně těžce nepovedlo. Viktoriáni prohráli ve 13. kole FORTUNA:LIGY na hřišti Slovácka vysoko 0:4 a po zápase bylo na hráčích i trenérech znát pořádné rozčarování.

Foto: FCVP

„Je to zasloužené vítězství domácích, náš výkon byl špatný zejména v důrazu a týmovosti. Neměli jsme dostatečný pohyb, žádné sprintové náběhy, tím pádem se soupeř dostával do šancí. Nezvládli jsme zápas herně ani výsledkově. Z mé strany panuje obrovská nespokojenost,“ nebral si servítky Adrian Guľa.

„Bohužel nám to od začátku nevyšlo tak, jak jsme si představovali. Brzy jsme inkasovali a už jsme se do toho těžko dostávali. Po poločase jsme si řekli, že to otočíme, ale hned na začátku jsme dostali druhou branku a o to těžší jsme to měli. Jsme zklamaní. Věřili jsme, že už to bude lepší a teď se s tím zase musíme nějakým způsobem vypořádat,“ prohlásil kapitán Viktorie Jakub Brabec.

Viktoria tak prohrála se Slováckem v lize už potřetí v řadě. „Asi jim sedí způsob hry. Mají dobrou organizaci hry ve středu pole a vyráží do rychlých protiútoků. V lize můžete mít tým, proti kterému se vám hraje trochu hůře, na druhou stranu bavíme se o jednotlivých výkonech. Soupeř vás může porazit, ale ne takovým způsobem,“ nehledal výmluvy slovenský kouč.