V plzeňské zoo se po dvou letech radují z mláďat vzácných jeřábů bělošíjích
Zoologická a botanická zahrada města Plzně slaví mimořádný chovatelský úspěch. Po dvouleté odmlce se zdejšímu chovnému páru jeřábů bělošíjích (Antigone vipio) vylíhla hned dvě mláďata. První kuře přišlo na svět v neděli 14. června, jeho sourozenec ho následoval o dva dny později.

-upr-mini.jpg.medium.jpg)

