Tohle řidiče nepotěší, o prázdninách začnou další velká omezení!

Zveřejněno v Z Plzně
Od - pátek, 24. červen 2022 14:18
Tohle řidiče nepotěší, o prázdninách začnou další velká omezení! ilustrační. Foto: M. Osvaldová

Plánované opravy či výstavby. Ani letošní prázdniny nebudou výjimkou a řidiči v Plzni se musí obrnit trpělivostí. Kde tedy všude je omezení potkají?

První významná uzavírka už řidičům situaci komplikuje, a to v souvislosti s rekonstrukcí tramvajové trati a povrchu na Koterovské v úseku od okružní křižovatky Generála Piky po Slovanskou alej. Ta by měla skončit až poslední srpnový den.

Stejně tak už probíhají práce na výstavbě okružní křižovatky Tyršův most a úprava a pokládka povrchu v ul. Edvarda Beneše. Tady si řidiči na jízdu bez komplikací ještě počkají. A to až do 30. října.

Až do konce července bude průjezdná ulice Na Chmelnicích kvůli probíhající výstavbě okružní křižovatky a dále pak připojení na Městský okruh pouze na světelné zařízení.

Nová omezení:

V době od 25. července do 31. srpna bude v ulici Chebská v Křimicích jeden jízdní pruh řízen pomocí semaforů z důvodu připojování Městského okruhu.

Karlovarskou ulici čeká uzavírka v termínu 2. července od 18 hodin do 3. července do 6. hodiny ranní. "A to z důvodu opravy panelů u přípojky retenční nádrže, která se protahuje o dva měsíce," informovala policejní mluvčí Veronika Hokrová.

V červenci a srpnu 2022 začínají stavby na tramvajové trati na ulici Klatovské.

Velkou rekonstrukcí projde Červenohrádecká ulice. "V měsíci červenci 2022 až do srpna 2024 dojde k rekonstrukci ulice, a to postupně od Doubravky na Červený Hrádek, stavba je plánována na dva roky," potvrdila Hokrová.

K rekonstrukci je připravena také okružní křižovatka u Olympie, úprava okružní křižovatky Makro směr Regensburská ulice a v půli měsíce srpna 2022 dojde k opravě povrchu vozovky ulice Rokycanská ve směru do centra města.