V karlovarských Tuhnicích došlo k uzavření železničního přejezdu. Řidiči musí využít objízdné trasy

Zveřejněno v Karlovarský kraj ZAK
Od - pondělí, 20. listopad 2023 13:06
V karlovarských Tuhnicích došlo k uzavření železničního přejezdu. Řidiči musí využít objízdné trasy Foto: Policie ČR

Od neděle 19. listopadu letošního roku došlo z důvodu oprav k uzavření železničního přejezdu v karlovarských Tuhnicích. Práce na tomto přejezdu potrvají až do úterý 28. listopadu.

Kvůli opravám může v Karlových Varech dojít k dopravním komplikacím. Provoz a možné komplikace sledují karlovarští dopravní policisté, kteří pravidelně projíždí jak pozemní komunikace v centru města, tak i průtah městem. Možností, jak se dostat do centra města je více. "Vyzýváme řidiče, aby při cestě do centra Karlových Varů nevyužívali pouze trasu přes Chebský most. Při cestě do centra města je možné využít i jiné trasy, jako například Sokolovskou ulici a směrem do centra pokračovat přes Ostrovský most. Další z možností je projet průtah města až ke sjezdu do karlovarských Drahovic," uvedl policejní mluvčí Jan Bílek.

Pro opačný směr platí podobné doporučení. Apelujeme na řidiče, aby nevyužívali pouze most v Tuhnicích. Další možností, jak se dostat do centra Karlových Varů jsou Dvorský či Doubský most.

"V případě, že by došlo ke komplikacím v dopravě, bude na křižovatce u Chebského mostu vypnuto světelné signalizační zařízení a dopravu na místě budou řídit dopravní policisté tak, aby byla v místě plynulejší," doplnil Bílek.