×

Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 10019

Hasiči na Karlovarsku vyjížděli k několika nehodám

Zveřejněno v Krimi západ
Od - čtvrtek, 15. září 2022 07:59
Hasiči na Karlovarsku vyjížděli k několika nehodám Zdroj foto: HZS Karlovarského kraje

V průběhu středečního dne si karlovarští hasiči připsali na své konto dva zásahy u dopravních nehod. K první z nich došlo v Horním Kramolíně u Teplé a druhá se stala na silnici I/6 na výjezdu z Karlových Varů na Prahu.

U silnice v Horním Kramolíně u Teplé stojí starý zchátralý dům, jenž není v současné době nikým používán. Ve středu odpoledne do jeho rohu narazilo nákladní auto. Na místě zasahovaly dvě jednotky hasičů. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění. Vzhledem k poškození domu bylo hasiči doporučeno, aby majitel objektu nechal stav domu odborně posoudit statikem. Silnice na místě nehody byla ohraničená a jízdní pruh u domu uzavřený. Provoz je zde řízen kyvadlově s použitím semaforů.

Ve středu ve večerních hodinách vyrazily dvě jednotky hasičů  k další dopravní nehodě kamionu, ke které došlo na silnici I/6 na výjezdu z Karlových Varů na Prahu. Nákladní auto sjelo mimo vozovku a převrátilo se na bok. Při nehodě byla zraněna jedna osobu, jež byla převezena záchrannou službou do nemocnice. Provoz na silnici omezený nenyl. Samotné vyproštění převráceného auta si zajistil jeho majitel na čtvrteční dopoledne.

Zdroj: HZS Karlovarského kraje