VIDEO: Bazén na Slovanech čeká rekonstrukce

Zveřejněno v Video ZAK
Od - čtvrtek, 13. červen 2024 09:05

Média

Vnitřní bazén Plaveckého areálu města Plzně na Slovanech velkou rekonstrukcí, od 1. července pak bude uzavřen na několik měsíců. Proto bude současně od 1. července dán do provozu venkovní bazén s předehřívanou vodou za bezpečnostních opatření pro plavce, zaměstnance i pracovníky provádějící firmy, protože rekonstrukce bude probíhat za provozu venkovního bazénu.

Zásadní informací pro návštěvníky je, že recepce, šatny a sprchy, dětský bazén a brouzdaliště a také sauna zůstanou v provozua do venkovního areálu se bude vcházet kolem vnitřního dětského brouzdaliště přes prostory bufetu. Staveniště je již dnes odděleno plentou.

"Další akce, které letos na podzim ještě připravujeme, je výstavba zázemí pro sportovní klub v místech bývalé výrobny knedlíků pod restaurací, včetně šaten a sauny. Pro rok 2025 budeme město Plzeň v rozpočtu žádat o výstavbu saunového světa z bývalých pánských šaten, na který je hotový projekt, kdy výstavbu zastavil covid," doplnil ředitel Plaveckého areálu města Plzně a předseda Plaveckého klubu Slavia VŠ Plzeň Tomáš Kotora.

VIDEO: Bazén na Slovanech čeká rekonstrukce Foto: V. Čermák