Západočeské derby se stěhuje do Německa. Jak se na unikátní duel v Klingenthalu dostat?

Zveřejněno v Sport ZAK
Od - čtvrtek, 15. únor 2024 14:53
Západočeské derby se stěhuje do Německa. Jak se na unikátní duel v Klingenthalu dostat? Zdroj: HC Energie Karlovy Vary

Jedinečné utkání pod širým nebem se blíží. Už v sobotu 17. února čeká hokejisty Karlových Varů a Plzně západočeské derby v německém Klingenthalu. A to v jedinečném prostředí skokanského můstku. Jak se na zápas dostat?

A) FANOUŠKOVSKÝM AUTOBUSEM

Energie ve spolupráci s Dopravním podnikem Karlovy Vary vypravuje do Klingenthalu deset fanouškovských autobusů. Odjezd autobusů je naplánován na 14:00 od KV Areny, bližší informace všem fanouškům se zakoupenými jízdenkami přijdou do jejich emailových schránek v průběhu čtvrtka. V tuto chvíli jsou autobusové kapacity již vyprodány, v případě nevyzvednutých objednávek může být ale v průběhu čtvrtka k dispozici několik jednotek jízdenek, o čemž budeme fanoušky informovat.

B) AUTEM

Pokud volíte dopravu autem, zvolte pro odstavení Vašeho vozidla jedno z vyhrazených parkovišť v okolí Klingenthalu, na která Vás nasměřují pořadatelé na místě. Z těchto parkovišť pak bude přímo na stadion vypravena kyvadlová autobusová doprava.

Jsou tři trasy kyvadlové dopravy:

Linka 1 (modrá): Klingenthal Centrum
Linka 2 (červená): Muldenhammer/Mühlleithen
Linka 3 (zelená): Muldenberg

Autobusy kyvadlové dopravy budou označeny příslušnými čísly a barvami dané trasy. Nezapomeňte si označit číslo a barvu Vaší trasy kyvadlové dopravy, autobusy Vás po zápase odvezou zpět na vyhrazené parkoviště.

Poplatek za použití parkoviště je 5 EUR, lze platit pouze v Eurech a pouze v hotovosti! Kyvadlová doprava do a z areny je poté zdarma.

C) VLAKEM

Kdo rád cestuje vlakem, může využít i spojení přes Sokolov a Kraslice (2 přestupy), či přímý vlak, který jede z Karlových Varů ve 12:11.

PR