V Karlovarském kraji platí od dnešního odpoledne zvýšené nebezpečí požárů. Hejtman vyhlásil přísná omezení
Kvůli dlouhodobému suchu a vysokým teplotám vyhlásil hejtman Karlovarského kraje Petr Kubis pro celé území kraje období zvýšeného nebezpečí vzniku požárů. Opatření začalo platit v pátek 26. června od 13 hodin a až do odvolání přináší zákaz řady činností, které by mohly způsobit vznik požáru.








.jpg.medium.jpg)













.jpg.medium.jpg)















.jpg.medium.jpg)
.jpg.medium.jpg)









