Zpříjemněte dětem jarní prázdniny ve Farmaparku u Toma

Zveřejněno v Plzeňský kraj ZAK
Od - sobota, 11. únor 2023 12:45
Zpříjemněte dětem jarní prázdniny ve Farmaparku u Toma Ilustrační foto: FB Farmapark u Toma

Prázdniny jsou časem, kdy rodiče řeší otázku, co s dětmi v době volna. Jarní prázdniny 2023 v Plzni proběhnou v termínu 13. – 19. 2. Ve stejném termínu jako okres Plzeň město budou mít jarní prázdniny také okresy Plzeň-sever a Plzeň-jih. A právě v tomto termínu od 13. do 19. února bude probíhat příměstský tábor plný zábavy a poznání ve Farmaparku u Toma, kam jsou zvány všechny děti, jejichž rodiče musí chodit do práce.

Děti se dostanou do přímého kontaktu se zvířátky. Pod dohledem ošetřovatelů a pedagogických pracovníků si zkusí život na farmě se vším všudy. Přiměřeně věku a zájmu dětí bude osazenstvo Farmaparku předávat informace a svoje zkušenosti, co se týká běhu farmy, aby si děti odnesly maximum vědomostí i zážitků. Příměstský tábor je vhodný pro děti od 5 do 15 let, kapacita je 28 dětí.

Den začne krmením zvířátek a péčí o jejich výběhy a domečky. Pak děti čekají společné hry, soutěže a další zábavné aktivity. Projedou se také na ponících a udělají si výlet na Pískovou horu. Tento program bude proložen svačinou. Po obědě bude dodržen polední klid a pak se všichni pustí do odpolední péče o zvířátka, her a dalších různých aktivit.

Cena tábora za 5 dnů činí 3.890,- Kč. Zahrnuje denně 2x svačinu (ovoce, zelenina, sušenka, pečivo) a oběd, dále také krmení pro zvířátka, jízdy na ponících, pomůcky k aktivitám (pastelky, papíry, suroviny na výrobu pamlsků pro koně, králíky, psy a další věci pro tvoření). Děti si každý den odnesou nějaký výrobek na památku. 

Předání dítěte je ráno mezi 7:00 - 8:00, po domluvě možno dříve či později. Vyzvedávání dětí je do 16:30, po domluvě je možné vyzvednutí do 17:00.

Pedagogický dozor funguje po celý den.

Registrace – přihláška je možná na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Kontaktní osobou je Zdena Dušková, telefon 732 67 52 53.