Bitvy se Spartou, Plzní či Kometou! V prodeji vstupenky na všechny zápasy roku 2023

Zveřejněno v Karlovarský kraj ZAK
Od - sobota, 11. listopad 2023 15:01
Bitvy se Spartou, Plzní či Kometou! V prodeji vstupenky na všechny zápasy roku 2023 Foto: HC Energie Karlovy Vary

Do konce roku 2023 zbývají ještě necelé dva měsíce. Během nich se karlovarští hokejisté představí na domácím ledě hned šestkrát. Vstupenky na všechny zápasy už jsou v online prodeji na www.ticketportal.cz. A na jaké bitvy se můžeme těšit?

NEDĚLE 19. LISTOPADU, 17:00 ENERGIE - HRADEC

Vstupenky

Úvodní domácí duel po reprezentační přestávce zavede do Karlových Varů tým z Hradce Králové. První bitvu na ledě Východočechů energetici zvládli, když i díky skvělému výkonu Dominika Frodla zvítězili 4:2. Ve vyrovnané tabulce patří Mountfieldu aktuálně devátá příčka, jen o dva body za Energií.

STŘEDA 22. LISTOPADU, 17:30 ENERGIE - ČESKÉ BUDĚJOVICE

Vstupenky

Hned tři dny nato se v KV Areně představíme znovu, soupeřem budou tentokrát České Budějovice. I proti Motoru mají energetici na co navazovat, z jihu Čech totiž v prvním duelu přivezli výhru 3:2 po nájezdech, ačkoliv ještě po dvou třetinách prohrávali o dvě branky. Jihočeši jsou v tabulce osmí, na náš tým ztrácí jediný bod.

NEDĚLE 3. PROSINCE, 15:30 ENERGIE - SPARTA

Vstupenky

První prosincový duel před domácím publikem se ponese ve slavnostním duchu. Do Síně slávy karlovarského hokeje totiž budou uvedeni mistři z roku 2009, útočníci Jan Košťál a Petr Kumstát. I z Prahy si energetici přivezli výhru v úvodním vzájemném souboji sezony, Spartu porazili v O2 areně 5:2. Pražané jsou aktuálně třetí se ziskem 36 bodů.

STŘEDA 20. PROSINCE, 17:30 ENERGIE - KOMETA

Vstupenky

Čtyři dny před Štědrým dnem energetici na domácí ledě přivítají Kometu. V předvánočním utkání mají soupeři co oplácet, úvodní duel v Brně se totiž našim borcům nepovedl a prohráli 0:3. Jihomoravané mají stejně jako energetici 27 bodů a jen vinou horšího skóre jsou za nimi.

ÚTERÝ 26. PROSINCE, 15:30 ENERGIE - PLZEŇ

Vstupenky

Druhé západočeské derby sezony se odehraje v Karlových Varech. To úvodní, teprve před pár dny, zvládli naši hokejisté lépe než soupeře. Na ledě úhlavního rivala zvítězili 3:2 po prodloužení. Plzni se zatím nedaří podle představ a je až jedenáctá, jenže derby je derby a tenhle zápas bude mít grády!

SOBOTA 30. PROSINCE, 15:30 ENERGIE - LIBEREC

Vstupenky

Poslední zápas kalendářního roku zavede do Karlových Varů liberecké Bílé Tygry. I v tomto souboji se na ledě soupeře lépe vedlo energetikům, kteří na západ Čech přivezli výhru 2:1 po nájezdech. Severočechům patří v našlapané tabulce pátá příčka, o tři body právě před Energií.

PR