×

Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 10019

Boural na dálnici v protisměru

Zveřejněno v Krimi západ
Od - úterý, 13. září 2022 08:49
Boural na dálnici v protisměru Zdroj foto: Policie ČR

Čtyřiasedmdesátiletý řidič osobního vozu značky Volkswagen vjel v sobotu 10. září na dálnici D6 do protisměru, kde se střetl s jiným vozidlem. K dopravní nehodě došlo krátce před 23. hodinou  poblíž Březové.

Řidič se dostal do protisměru kvůli tomu, že vjel na dálnici špatným sjezdem, a tím se dostal do protisměru. „Řidič po dálnici pokračoval směrem na Cheb, po chvíli se měl začít na pozemní komunikaci otáčet a přitom vjet do jízdní dráhy vozidlu značky Dacia, které řídil jednadvacetiletý mladík. Následně došlo ke střetu pravé přední části vozidla značky Volkswagen s levou přední částí automobilu značky Dacia,“ uvedl policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Při dopravní nehodě byl zraněn jednadvacetiletý řidič Dacie, kterého převezla Zdravotnická záchranná služba do nemocnice. Přesná příčina a okolnosti dopravní nehody se dále prošetřují, nicméně negativní orientační dechová zkouška provedená u obou řidičů svědčí o tom, že alkohol na vině nebyl. Předběžně odhadnutá škoda se pohybuje kolem částky 60 tisíc korun.

Zdroj: Policie ČR