Chceme s vámi do finále. Viktorii čeká semifinále domácího poháru! S námi můžete jít na zápas zdarma!

Zveřejněno v Sport ZAK
Od - úterý, 23. duben 2024 19:56
Chceme s vámi do finále. Viktorii čeká semifinále domácího poháru! S námi můžete jít na zápas zdarma! Foto: FCVP

Pohárová Evropa je sice minulostí, další klíčové utkání čeká na Viktorii Plzeň už ve středu 24. dubna. Ve Štruncových sadech se od 18 hodin odehraje semifinálový duel MOL Cupu mezi Plzní a Zlínem. A půjde o hodně. Pokud Západočeši postoupí, budou hostit velké finále, v němž by se v Doosan Aréně postavili v boji o trofej pražské Spartě. Pokud ještě nemáte vstupenky na utkání, můžete se zapojit do naší facebookové soutěže o dvě vstupenky.

Cesta Viktorie Plzeň MOL Cupem začala na podzim v Mariánských Lázních, pokračovala v Olomouci a Jablonci. Teď je před Západočechy další krok. Ve středu vyzvou v semifinále Zlín a ve hře je postup do pohárové finále, které by v případě odehráli proti Spartě v Doosan Areně.

„Utkání chceme zvládnout, přikládáme mu velkou důležitost,“ má jasno hlavní trenér Miroslav Koubek. „Našim cílem je jednoznačně postup do finále. K tomu potřebujeme předvést skvělý výkon a opřít se i o podporu fanoušků, hrajeme přeci doma,“ přidává záložník Pavel Šulc.

Středeční duel má v Doosan Areně výkop v 18:00, doprovodný program ve velké fanzóně odstartuje v 15:30. Permanentkáři mají vstup zajištěný v rámci své karty, pokud nemohou, prosí je klub o uvolnění místa pro ostatní zájemce ZDE. Prodej vstupenek probíhá ONLINE ZDE, ve Viktoria shopu i na všech prodejních místech Plzeňské vstupenky.

PR