Držitelé permanentek budou chodit příští podzim v Plzni na fotbal zdarma

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - úterý, 22. prosinec 2020 17:51

Podzimní část fotbalové sezony zásadně ovlivnila pandemie koronaviru, kvůli které nemohli na většinu zápasů do hlediště fanoušci. Viktoria Plzeň se nyní jako první český klub rozhodla, že podzimní část sezony svým věrným příznivcům vykompenzuje. Všichni držitelé permanentek pro letošní ročník budou chodit celou podzimní část sezóny 2021/2022 zdarma.

V průběhu podzimní ligové části byl klub výrazně limitován opatřeními a držitelé permanentních vstupenek tak nemohli navštěvovat všechny ligové zápasy. V hledišti mohli být pouze na zápas s Mladou Boleslaví a v omezeném počtu na duely s Opavou a Brnem, kde byly nařízené rozestupy a snížená kapacita hlediště.

Klub se nyní rozhodl, že fanouškům s permanentkou nabídne jako kompenzaci celý ligový podzim 2021/2022 zdarma. „Reagujeme tímto na aktuální stav a chceme podzimní část ligy permanentkářům vynahradit. Dříve nebylo možné rozhodnout, jelikož jsme vyčkávali a věřili, že například v prosinci bude možné část fanoušků na stadion pustit, což se ale bohužel nestalo,“ vysvětlil mluvčí klubu Václav Hanzlík.

„Nedokážeme predikovat, jaký vývoj nastane během jarní části sezony. Proto v tuto chvíli oznamujeme jen aktuální stav týkající se podzimu a počítáme s tím, že permanentkáři budou mít nadcházející ligový podzim zdarma. Podrobnější informace budeme komunikovat v průběhu jarní části i s ohledem na to, jak se bude vyvíjet situace ohledně koronaviru a z toho vyplývajících opatření,“ dodal.