Důležitý podpis pro Viktorii. Kapitán přidá na západě Čech další sezónu

Zveřejněno v Sport ZAK
Od - čtvrtek, 8. únor 2024 14:33
Důležitý podpis pro Viktorii. Kapitán přidá na západě Čech další sezónu Foto: FCVP

Na hřiště přivádí své spoluhráče s kapitánskou páskou a patří mezi velké plzeňské osobnosti. S Viktorkou získal celkem pět mistrovských titulů, třikrát si zahrál UEFA Champions League. A další úspěch s Plzni může přidat. Stoper Lukáš Hejda totiž se západočeským klubem prodloužil smlouvu, která aktuálně platí do léta 2025.

„Ve Viktorce jsem doma, přirostlo mi to tady k srdci. Chtěl bych poděkovat vedení klubu, na všem jsme se domluvili velmi rychle a naprosto korektně pro obě strany. Jsem rád, že moje další budoucnost je spojena s Viktorkou. V sobotu nám začíná jarní část sezony a už se na ostré zápasy těším. Hrát před našimi fanoušky je něco speciálního, dodává mi to sílu a neustále žene dopředu. Výzev máme před sebou opravdu hodně, čeká nás liga, pohár, osmifinále Evropské konferenční ligy. Z našeho týmu cítím velkou chuť se porvat o každou z nich a já to mám úplně stejně,“ uvedl Lukáš Hejda.

Podle sportovního ředitele Viktorie Daniela Koláře je prodloužení smlouvy s kapitánem Hejdou důležitou zprávou. "Lukáš patří k nejzkušenějším hráčům týmu, dokáže ho řídit na hřišti i v kabině, je i partnerem pro diskuse s trenéry či vedením. Navíc z jeho zkušeností čerpají i mladší spoluhráči, jeho přínos pro celý klub je obrovský,“ uvedl.