Házenkáři nedali šanci Hranicím, dál opanují čelo tabulky

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - neděle, 9. únor 2020 21:52

Házenkáři Talentu M. A.T. Plzeň potvrdili roli favorita a v nedělním 17. kole Strabag Rail extraligy přehráli Hranice o devět gólů 34:25. V čele tabulky tak mají už pětigólový náskok na Duklu s Karvinou.

Talent měl celý zápas jasně pod kontrolou. Už během prvních sedmi minut získal čtyřbrankový náskok 6:2. Po dvou brankách Jakuba Tonara v řadě pak plzeňští házenkáři odskočili dokonce na 10:5, ale Hranice začaly snižovat. Nejprve na 10:7 a po ráně Poláška z křídla už to bylo dokonce jen o gól 12:11. Jenže pak dali po dvou brankách Srb Terzič a křídelník Wildt a rázem to bylo 16:11 a v poločase 17:13.

Po přestávce už hosté nenašli síly na zvrat, rozdíl ve skóre dál narůstal ve prospěch Talentu, který vedl až o deset branek 33:23. Nakonec se domácí radovali z vítězství 34:25.