Nedonošené děti jsou zrůdy, zbavme se jich, šokoval exposlanec Škárka

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - pondělí, 2. listopad 2020 20:13
262386-original1-5p82r Jaroslav Škárka.

Bývalý poslanec Věcí veřejných za Plzeňský kraj Jaroslav Škárka přestřelil. Na sociálních sítích totiž označil předčasně narozené děti za nevyvinuté zrůdy, kterých by se společnost měla zbavit. Jeho příspěvek teď bude prověřovat policie.

Bývalý politik reagoval na sociálních sítích na reklamu fondu Nedoklubko, který pomáhá rodinám předčasně narozených dětí. "Dnes jsem na ČT zaregistroval reklamu na fond „Nedoklubko“, který podporuje předčasně narozené děti s hmotností, kdy „se vejdou do dlaně“. Jinými slovy nevyvinuté zrůdy, které budou mít IQ kolem padesátky a budou pro společnost pouze přítěží. Budou nás stát pouze peníze a jejich přínos nebude ani nula, ale pouze mínus. Pouze nějaká neziskovka se na nich napakuje," nerozpakoval se Škárka. Ve svém příspěvku se Škárka hanlivě vyjadřuje i o dětech s mentálním postižením, bezdomovcích či migrantech.

Pod kontroverzním Škárkovým příspěvkem se za necelý den objevilo přes 2700 komentářů. "Zbláznil jste se? Koukám, že asi ano," napsala například jedna z diskutujících. "Tohle radši komentovat nebudu. Pane Škárko, je mi z vás zle," komentovala další.

O příspěvku už ví také policisté Plzeňského kraje, kteří se budou mimo jiné zabývat i tím, zda se jedná o trestný čin.