Plzeň posiluje v útoku. Z Hradce Králové přišel útočník Vašulín

Zveřejněno v Sport ZAK
Od - čtvrtek, 13. červen 2024 17:36
Plzeň posiluje v útoku. Z Hradce Králové přišel útočník Vašulín Foto: FCVP

Ještě před startem přípravy představuje Viktorka další letní posilu. Červenomodrý dres bude oblékat útočník Daniel Vašulín, jenž přichází z Hradce Králové a v DOOSAN Areně podepsal tříletý kontrakt.

Šestadvacetiletý útočník přichází do Viktorie Plzeň z Hradce Králové, v jehož dresu odehrál tři ligové sezony a v 92 zápasech nastřílel 20 branek. Mimochodem dvě sezony jej vedl i současný kouč Viktorky Miroslav Koubek.

„Jde o typově silového útočníka s velmi dobrou koncovkou, navíc je na tom dobře i po běžecké a herní stránce. Ve svém stále mladém věku je to pro nás zajímavý hráč, u něhož vidím v novém prostředí prostor pro výkonnostní akceleraci. Má potenciál,“ řekl na jeho adresu úspěšný kouč Viktorie.

„Daniel Vašulín je hráč, který svým somatotypem i věkem zapadá do naší koncepce. Vidíme u něj možnost dalšího fotbalového vývoje a v rámci celého sportovního úseku jsme se na něm shodli a jsme rádi, že ho můžeme nyní přivítat v našem klubu. V dresu Hradce, odkud ho velmi dobře zná i náš trenér, předváděl nadstandardní výkony a věříme, že na ně naváže právě u nás,“ dodal sportovní ředitel klubu Daniel Kolář.