Třetí zápas, třetí výhra. Viktoria těsně udolala Duklu

Zveřejněno v Sport ZAK
Od - sobota, 20. leden 2024 13:30
Třetí zápas, třetí výhra. Viktoria těsně udolala Duklu Foto: FCVP

Také třetí přípravné utkání zvládli fotbalisté Plzně vítězně. Západočeši v Luční ulici porazili druholigovou Duklu těsně 1:0. Jedinou branku Západočechů vstřelil ve 12. minutě Jhon Mosquera.

Do první příležitosti se dostal ve čtvrté minutě Matěj Vydra, kterému míč patičkou přiťukl v šestnáctce Alex Tamm. Zeď bránících těl ale nepropálil. Kdo se ale prosadit dokázal byl ve 12. minutě Jhon Mosquera, kterému balon z pravé strany naservíroval před prázdnou branku Honza Kopic. Ve 21. minutě zkoušeli viktoriáni takřka identický útok po pravé straně. Tentokrát Mosquera na míč nedosáhl. Ve 38. minutě zahrál jeden z hráčů Dukly rukou. K pokutovému kopu se postavil Matěj Vydra, jenže jeho pokus lapil brankář Filip Rada.

Do druhého poločasu naskočila devítka nových hráčů na straně Viktorie. Prvních dvacet minut druhého poločasu moc šancí nepřineslo. První musel v 67. minutě řešit Marián Tvrdoň. Balon si pro sebe ukradl v malém vápně. V 73. minutě se hnal do šance Honza Kliment. V poslední chvíli mu ale balon ukopl jeden z obránců. To bylo bohužel ze zápasu vše. Viktoria porazila Duklu brankou Jhona Mosquery 1:0.