Úvodní duel osmifinále poháru EHF házenkářkám Kynžvartu nevyšel

Od - pondělí, 15. leden 2024 12:58
Úvodní duel osmifinále poháru EHF házenkářkám Kynžvartu nevyšel Zdroj: Házená Kynžvart

Házenkářky Kynžvartu v prvním duelu osmifinále EHF European Cupu na palubovce makedonského Gjorche Petrov prohrály 29:32. A to přesto, že měly utkání velmi dobře rozehrané a několikrát vedly o tři branky. Nejlepší střelkyní Západočešek byla Annamaria Patrnčiaková s pěti přesnými trefami.

Házenkářky Kynžvartu začaly první osmifinálovou bitvu na palubovce Petrova dobře, v první půli hru byly domácím více než vyrovnaným soupeřem a do šaten šly spokojenější za svého vedení 14:13. Ještě ve 38. minutě utkání zvýšila Kristýna Königová na tříbrankový rozdíl, jenže ten se následně rozplynul a následně makedonský celek překlopil vývoj zápasu na svoji stranu. Výsledkem tak byla výhra domácích poměrem 32:29.

V odvetě, která bude na programu 20. ledna od 18 hodin v chebské D-Produkt Aréně, tak hráčky západočeského celku budou dohánět třígólové manko.