Vážná nehoda na Plzeňsku. Motorkář srazil malého chlapce a ujel!

Zveřejněno v Krimi západ
Od - neděle, 4. září 2022 19:35
Vážná nehoda na Plzeňsku. Motorkář srazil malého chlapce a ujel! ilustrační. Foto: P. Bauer

Dvanáctiletého chlapce srazil v neděli odpoledne prozatím neznámý motorkář. Od nehody ujel, prozatím marně po něm pátrají policisté. Hoch utrpěl středně těžká zranění a skončil v nemocnici.

Nehoda se stala na komunikaci II/180 mezi obcemi Město Touškov a Kozolupy krátce před 16:30. "Neznámý řidič nezjištěného motocyklu, který jel ve směru na Kozolupy, zřejmě nezvládl zareagovat na vzniklou situaci v provozu, když mu z levé strany vběhl do jízdní dráhy nezletilý chlapec a následně došlo ke střetu hocha s motocyklem. Neznámý řidič na místě dopravní nehody nezastavil a pokračoval v jízdě směrem na obec Kozolupy," popsala policejní mluvčí Eva Červenková.

Chlapec při dopravní nehodě utrpěl středně těžká zranění. "Při vědomí byl transportován na akutní příjem Fakultní nemocnice na Lochotíně," potvrdila mluvčí krajské záchranky Mária Svobodová.

Podle prvního šetření mělo jednat o silniční motocykl bílé barvy, který na sobě měl dva výrazné zelené pruhy a po dopravní nehodě na motocyklu chybí jedno zpětné zrcátko. "Řidič motocyklu byl oblečen do černého oblečení a na hlavě měl černou helmu. Žádáme případné svědky dopravní nehody, kteří by mohli pomoci s objasněním případu, aby se ozvali na linku 158," dodala Červenková.