Ondrášek po další venkovní ztrátě: Bod bude pro Viktorku vždycky málo

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - neděle, 29. listopad 2020 12:58
BAR_8201cl Foto: FCVP

22 střel, ale žádný vstřelený gól. Viktoria Plzeň se v rámci 9. kola FORTUNA:LIGY v Českých Budějovicích neprosadila, stejně tak ani domácí fotbalisté, a tak brala pouze bod za remízu 0:0. „Co se týče výsledku a zápasu celkově, je to určitě velké zklamání," věděl po zápase útočník Viktorie Zdeněk Ondrášek.

Je to skoro 9 let, co jsem Ondrášek naposledy oblékl dres Budějovic. "Na utkání jsem se těšil, byl jsem strašně namotivován, ale jak říkám, nakonec je to zklamání,“ litoval po konečném hvizdu Ondrášek.

Útočník s přezdívkou Kobra ujišťuje, že Plzni remíza rozhodně stačit nemůže. „Hrajeme za Viktorku, pro nás bude bod vždycky málo. Hlavně když dva zápasy za sebou nedáme gól, tak to útočníky vždycky bolí. Takhle to dál nejde,“ neskrýval se za slova.

Podle jeho slov viktoriánům v zápase s Budějovicemi nevyšlo spoustu věcí. „Takových těch příležitostí před šancemi jsme měli dost, ale dravost, hladovost po gólu, střelba a jednoduché věci chyběly. Když nebudeme zkoušet střelbu, tak nebudeme dávat góly,“ je si vědom Zdeněk Ondrášek.