Házenkáři porazili Frýdek-Místek a vyhrají základní část

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - pondělí, 2. březen 2020 12:00
házená ilustrační foto: Talent M.A.T. Plzeň

Házenkáři Talentu M. A.T. Plzeň porazili ve 20. kole Strabag Rail extraligy Frýdek-Místek 34:25 a půjdou tak do vyřazovacích bojů z prvního místa.

Ačkoliv tentokrát museli zápas odehrát v tréninkové hale, jejich výkon to příliš neovlivnilo. V úvodu zakončili každý útok gólem a za sedm minut vedli 7:3. Teprve pak se Frýdku podařilo korigovat stav a ve 13. minutě po druhé brance Petrovského v zápase dokonce vyrovnal na 8:8. Jenže Talent si vzal rychle vedení zpět a v 27. minutě už to bylo 17:12, v poločase potom 18:14.

V nástup do druhé půle domácí odskočili na 20:14, ale Frýdek začal manko stahovat. Ve 39. minutě už byl stav jen 20:18 a o další čtyři minuty později 22:20.Potom však přišel další trhák plzeňského Talentu, kterým definitivně zlomil odpor soupeře. Od stavu 24:20 čtvrt hodiny před koncem už lídr tabulky dovedl zápas k pohodovém vítězství 35:24.