Markéta Lukasová

Markéta Lukasová

Každé z nás může vyhovovat jiná textura přípravků proti pocení, ovšem vyplatí se vědět, kterým složkám bychom měly věnovat pozornost, a které produkty vybírat. Poradíme také, jakou metodou se můžete pocení zbavit na nějakou dobu úplně.

neděle, 30. duben 2023 06:00

Spřízněné duše: jak poznáte tu svou?

Bylo by to hezké, kdyby měl člověk možnost nahlédnout do budoucnosti, aby zjistil, zda muž či žena, kterým právě daroval své srdce, s ním prožijí celý zbytek života, jak doufá. Jenže ve skutečnosti vstupujeme do každého vztahu s nejistotou.I tak ale existují jisté signály a znamení, jež mohou napovědět, zda vám to vydrží do onoho pověstného „dokud nás smrt nerozdělí“.

sobota, 29. duben 2023 09:00

Hýčkejte své nehty ve třech krocích!

Zdravá a upravená nehtová lůžka jsou korunou krásy každé ženy, podobně jako bujará hříva či hebká pleť. Navíc jsou velkou známkou toho, jak o sebe žena pečuje, neboť na nehty se zaměří každý. Nemusíte nutně chodit na jejich úpravu do salonu ani používat pestrobarevné laky. Základem je čistota a lesk nehtů!

Špatný spánek a vysoká míra stresu vede k přirozeně „nepřirozenému“ vyčerpání organismu. Každý den musíte zvládat mnoho povinností, ale energie vám ubývá a máte pocit, že se přemáháte. Základem je samozřejmě doplňovat tělu živiny formou vyváženého jídelníčku, ale dopomoci si můžete i případnými doplňky stravy.

pátek, 21. duben 2023 08:00

Máte unavené oči? Od teď už ne!

I když zrovna nesedíte v kanceláři, kde koukáte permanentně do obrazovky počítače, i tak v dnešní době namáháme oči více než kdykoliv dříve. Může za to takzvané modré světlo, které na nás pravidelně vyzařuje z televizorů, počítačů, mobilních telefonů i tabletů. Vždy je žádoucí udržovat od této elektroniky dostatečný odstup. Neměla byste ani spát s telefonem pod polštářem nebo odloženém na nočním stolku. Kromě toho byste měla v zájmu podpory svých očí do stravy zařadit také následující složky.

Hodláte se stravovat kvalitně a taky levně? Chce to bílkoviny a sacharidy! Stravovat se zdravým a chutným způsobem nemusí být náročné časově, ale ani finančně. Máme pro vás několik tipů, díky kterým můžete svůj jídelníček postavit na levných a zároveň zdravých a výživných potravinách.

Oleje mají všestranné využití také v kosmetice. Suchá pokožka, ale i mastná pleť, ucpané póry či akné mohou v olejích najít východisko. Řešení v nich totiž najde každý typ pleti! Výborně se hodí k odličování, a to i očního make-upu, k péči o pokožku namísto tělového mléka, k zjemnění a uhlazení vlasů a samozřejmostí je také masážní i zklidňující účinek. Oleje se navíc pyšní nálepkou „anti-aging“, jinak řečeno, působí proti stárnutí.

Co by to bylo za Velikonoce bez pořádné pomlázky? Stejně jako většina překrásných velikonočních zvyků i pomlázka nese předlouhou tradici a k těmto svátkům neodmyslitelně patří. Přečtěte si, kde se tato nesmrtelná tradice vzala, a co symbolizovaly jednotlivé barevné stuhy.

Příroda kolem nás se začíná pomalu probouzet, a to znamená jediné – Velikonoce jsou za rohem! Pojí se s nimi jedinečné tradice a zvyky, ale především jsou neodmyslitelně spjaty s nekonečným hodováním. Jak si ale i letos, kdy nejen ceny potravin letí raketově vzhůru, dopřát oslavy se vší parádou? Vsaďte na naše tipy, díky kterým si i během ekonomicky náročnějšího období užijete svátky tak, jak se patří.

Svátky jara, Velikonoce, jsou za dveřmi a patří k nejvýznamnějším z celého roku. Letos připadají na duben, a proto je nejvyšší čas přemýšlet o tom, jakou výzdobu tentokrát zvolit. Přivítejte jaro u vás doma už teď a vytvořte si jednoduché velikonoční dekorace. Vybrali jsme pro vás takové, které snadno a rychle zvládnete doma a vytvoří vám kouzelnou sváteční atmosféru.

Strana 1 z 5