Tarotový horoskop na týden 15. 8. 2022 – 21. 8. 2022

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 15. srpen 2022 05:37
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 15. 8. 2022 – 21. 8. 2022, 33. TÝDEN – Páže mečů: Snažme se!

BERAN – Císařovna

Berani, zkrásněte! Tento týden budete moci rozvinout své pravé já a ukázat všem, ne sílu jako obvykle, ale krásu. Nastrojte se, narovnejte se a zkuste se cítit minimálně jako dvorní dámy.

BÝK – Páže pohárů

Býci, nabízejte! Tento týden bude důležité nenechat si nic jen pro sebe. Ať už máte nadbytek citů, ochoty, radosti, pomoci nebo peněz, podělte se. Mnozí to ocení.

BLÍŽENCI – Poslední soud

Blíženci, zpozorněte! Tento týden na vás čeká důležitá zpráva, kterou byste neměli minout. Naslouchejte tomu, kdo vám co říká a berte vážně i dílčí informace.

RAK – Eso mečů

Raci, řešte! Nenechte tento týden nic náhodě a všechno si radši ošéfujte a včas zařiďte. Ať vám neuteče drobnost, která pak bude mít na výsledek zásadní vliv.

LEV – 6 pohárů

Lvi, dejte dárek! Někdo ve vašem okolí čeká na to, až uděláte první krok nebo mu darujete něco krásného. Neotálejte dlouho, ta správná atmosféra na to může brzy pominout.

PANNA – 5 holí

Panny, neperte se! I když vám tento týden někdo něco nepěkného provede nebo řekne, mějte nadhled a buďte ti moudřejší. Bylo by to celé úplně zbytečné.

VÁHY – Královna pentaklů

Váhy, culte se! Tento týden neřešte nic důležitého, zaměřte se na sebe a nechte jednání a rozhodnutí na ostatních. Pokud to bude nutné, můžete dělat i blbé..

ŠTÍR – Páže holí

Štíři, jděte vpřed! Tento týden na vás čeká zajímavá výzva, následujte ji a využijte ji ve svůj prospěch. To, co pro ni uděláte teď, se vám později vrátí.

STŘELEC – 4 pentaklů

Střelci, nedělejte nic! Hlavně nic nerozdávejte, nedělte se a držte si, co je vaše. Nezačínejte nic nového, protože na to teď nemáte kapacitu a spíše sledujte dění.

KOZOROH – Slunce

Kozorozi, hrajte si! Tento týden se snažte vypnout a věnovat se jen tomu, co vás baví a naplňuje. Usmívejte se a nepracujte moc, ideálně si dopřejte dovolenou.

VODNÁŘ – 7 mečů

Vodnáři, utíkejte! Pokud se vás tento týden bude někdo o něčem snažit přesvědčit nebo někam pozvat, raději zůstaňte doma. Uchráníte si majetek i duševní zdraví.

 RYBY - Rytíř pohárů

Ryby, přijímejte! Nabídka, kterou tento týden dostanete, tady není prvně. Konečně se už odvažte ji využít a to se vším všudy. Nakonec budete mile překvapeni.

Použité karty: Baroque Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou tří českých tarotových sad a autorkou knih Čas na tarot a Čas na tarot 2.