Tarotový horoskop na týden 8. 8. 2022 – 14. 8. 2022

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 8. srpen 2022 06:14
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 8. 8. 2022 – 14. 8. 2022, 32. TÝDEN – Královna pentaklů: Ukažme moc!

BERAN – Viselec

Berani, trochu magie! Věci, které se vám dějí, skutečně mají svůj smysl, i když není na první pohled vidět. Věřte tomu, hledejte skryté a uchopte denní záležitosti úplně jinak. Pak pochopíte.

BÝK – Milenci

Býci, smiřte se! Ať už máte konflikt s někým blízkým nebo vzdáleným, udělejte první krok k míru. Budete na sebe hrdí a šťastní tak budete všichni.

BLÍŽENCI – Císařovna

Blíženci, dělte se! Máte něco, co je pro ostatní moc důležité, jen si možná neuvědomujete skutečnou sílu a podstatu. Ukažte to, podělte se a mnohonásobně se vám to pak vrátí.

RAK – 6 mečů

Raci, odjeďte! Ať už pomyslně nebo skutečně, nechte těžké věci za sebou a jeďte si odlehčit. Vaše mysl to potřebuje a události pak samy naberou správný spád.

LEV – Smrt

Lvi, všechno víte! Ať už řešíte cokoliv, všechny důležité informace máte v sobě. Nepodceňujte vaši moudrost a pocity, je v nich důležitý zdroj po posun vpřed.

PANNA – Poslední soud

Panny, všímejte si! Někde kolem vás je důležité znamení, které potřebujete spatřit. Mnohé vám v životě pomůže vyřešit, jen je třeba se dobře dívat. Hlavně tento týden.

VÁHY – Král mečů

Váhy, bouchněte! Ať už pěstí do stolu nebo emocemi, je důležité vypustit páru, kterou v sobě máte. Máte na to právo i správný čas, tak na nic nečekejte.

ŠTÍR – Síla

Štíři, nechte se hýčkat! Tento týden vám bude někdo podkuřovat a chválit vás. Nehledejte v tom nic skrytého a klidně si to užijte. Je to jen pro vás.

STŘELEC – 6 holí

Střelci, předveďte se! Tento týden budete moct dokázat, co ve vás vězí a předvést své skutečné schopnosti. Na nic nečekejte a vzhůru do toho!

KOZOROH – 3 mečů

Kozorozi, opatrně! Tento týden na vás může číhat nečekané nebezpečí. Buďte ve střehu a raději se sami nepouštějte do žádných větší akcí. Počkejte na příznivější období.

VODNÁŘ – Páže pohárů

Vodnáři, přijměte dar! Tento týden vás někdo mile překvapí něčím, co jste nečekali. Buďte za to rádi, hezky poděkujte a můžete se u toho klidně i dojmout.

 RYBY - Měsíc

Ryby, nechte si svítit na cestu! Tento týden budete možná trochu zmateni, více, než obvykle, ale sledujte, co se kolem vám děje a snadno podle toho najdete cestu.

Použité karty: Lucid Dreams Beginners Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou tří českých tarotových sad a autorkou knih Čas na tarot a Čas na tarot 2.