Tarotový horoskop na týden 1. 8. 2022 – 7. 8. 2022

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 1. srpen 2022 05:32
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 1. 8. 2022 – 7. 8. 2022, 31. TÝDEN – Velekněz: Přijímejme!

BERAN – 8 pohárů

Berani, pohněte se! Tam, kde se právě teď nacházíte, už vám pšenka nekvete. Zkuste se vypravit jinam, na nové místo, někam, kde je to pro vás perspektivnější.

BÝK – 10 pentaklů

Býci, rozdělte se! Tento týden nebuďte sami. Pozvěte dobré přátele nebo jakékoliv hosty k jednomu stolu. Zvláště ty, se kterými máte spory. Můžete je díky tomu vyřešit.

BLÍŽENCI – 2 holí

Blíženci, dívejte se dál! To, co právě teď řešíte, nespravíte tím, že na to budete koukat a hledat směr uvnitř. Rozhlédněte se a podívejte se na to ze širší perspektivy. To pomůže.

RAK – 8 mečů

Raci, zastavte se! Kolem vás je příliš mnoho rizika, hlavně toho, co teď nevidíte. Uklidněte se a zaposlouchejte se do vnitřního hlasu. Ten bude přesnější než rozum.

LEV – Mona lisa

Lvi, jen buďte! Tento týden se vše podstatné uděje bez vás. Nechte věci plynout, dejte si čas a nezasahujte do rozjetého vlaku. Nakonec budete těžit hlavně vy.

PANNA – Rytíř pohárů

Panny, za svým srdcem! Tento týden bude obzvlášť důležité, abyste následovali a projevovali své city.  Rozum nechte odpočívat a řiďte se jen tím, co vnímáte zevnitř sebe sama.

VÁHY – Rytíř mečů

Váhy, vydejte se vpřed! Nasaďte rychlost, buďte obratní a přesvědčiví a nenechte si vzít to, na co máte právě teď právo. Získáte to, když projevíte velkou odvahu!

ŠTÍR – 3 pohárů

Štíři, radujte se! Tento týden budete mít důvod k oslavě. Nenechte si to pro sebe, vyražte do ulic a sdílejte to, co cítíte. Možná tak získáte i nové přátele.

STŘELEC – Císař

Střelci, vládněte! Tento týden na vás čekají velké úkoly. Postavte se k nim zodpovědně a vážně. Jedině dokonalým image přesvědčíte všechny okolo, že na to máte.

KOZOROH – Páže holí

Kozorozi, hlídejte! Tento týden se někdo bude snažit narušit váš prostor. S trochou ostražitosti a intuice na to přijdete včas a zabráníte tak možnému střetu.

VODNÁŘ – Eso mečů

Vodnáři, jasně! Tento týden se nezabývejte ničím, co je tmavé nebo složité. Mluvte bez příkras a řešte jednoduše. Možná tím přinesete světlo i někomu jinému.

 RYBY - 9 mečů

Ryby, neplačte! Nebezpečí, které cítíte, není skutečné. Jsou to jen obavy a strachy, které dávají tomu, co vidíte, jiný význam. Nenechte se strašit ani sebou samým.

Použité karty: Teddys Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou tří českých tarotových sad a autorkou knih Čas na tarot a Čas na tarot 2.