Tarotový horoskop na týden 5. 9. 2022 – 11. 9. 2022

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 5. září 2022 05:27
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 5. 9. 2022 – 11. 9. 2022, 36. TÝDEN – Císařovna: Hrajme si!

BERAN – Měsíc

Berani, tančete! Nejen beranky by tento týden měly proplouvat svou ženskou energií a využívat jí k posunu a pochopení sebe sama. Dostanete k tomu hodně příležitostí.

BÝK – 4 pentaklů

Býci, odpočívejte! Možná toho za poslední dny na vás bylo moc, anebo nastala pravidelná doba k vypnutí. V každém případě ji využijte do sytosti.

BLÍŽENCI – 5 pohárů

Blíženci, odpoutejte se! Tento týden bude důležité být volní a čistí. Nechte věci, ať se samy dějí, neunavujte se jejich řešením a pusťte vše, co vás trápí a svazuje.

RAK – 2 holí

Raci, nejednejte! Tak, jak nahlížíte na současnou situaci, vám moc nepomáhá. Zjistěte si další informaci, dívejte se z odstupu nebo si o celé záležitosti zkuste promluvit s někým jiným.

LEV – 6 pohárů

Lvi, komunikujte! Všechno, co se vám tento týden povede, bude přínosné kvůli vlivu někoho dalšího. Netutlete si informace pro sebe a sdílejte, co máte a víte.

PANNA – Královna holí

Panny, vylezte ven! Tento týden nastal čas opustit ulitu a vydat se za své obvyklé hranice. Předveďte své talenty a budete koukat, k čemu vám nakonec budou.

VÁHY – Císař

Váhy, opřete se o silnější! Tento týden budete potřebovat oporu, abyste něco zvládli. Nebojte se o ni říct nebo si ji najít. Společné úsilí se vyplatí.

ŠTÍR – 5 mečů

Štíři, bojujte! Tento týden můžete využít všechny své stránky, které obvykle zůstávají skryté. Zastrašte nepřítelem už jen myšlenkou na to, že je máte.

STŘELEC – Král mečů

Střelci, myslete! Tento týden to bude jednoduché, než něco řeknete nebo ohodnotíte, zamyslete se. A až promyšlenou odpověď ukažte světu.

KOZOROH – Páže holí

Kozorozi, stůjte pevně! I když bude tento týden někdo proti vám a dá vám to patřičně najevo, zůstaňte klidní a nedejte se rozhodit. Vaše pozice je silná, mrňous je on.

VODNÁŘ – Hvězda

Vodnáři, ukažte se! Tento týden budete mít možnost se projevit tak, je to i na vás moc. Nebojte se, dejte to ven a ničím se neomezujte. Reakce budou velkolepé.

 RYBY - 8 pentaklů

Ryby, učte se! Tento týden potkáte moudrého učitele, který vás navede na správnou a důležitou myšlenku nebo směr. Přijměte jeho rady a buďte za ně vděční.

Použité karty: Siddharta Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou tří českých tarotových sad a autorkou knih Čas na tarot a Čas na tarot 2.