Tarotový horoskop na týden 22. 8. 2022 – 28. 8. 2022

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 22. srpen 2022 05:35
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 22. 8. 2022 – 28. 8. 2022, 34. TÝDEN – Eso pohárů: Usmívejte se!

BERAN – Spravedlnost

Berani, mějte jasno! Tento týden se snažte rozčísnout nějakou už dlouho temnou situaci. Zkuste udělat všechno proto, abyste tomu konečně přišli na kloub.

BÝK – Páže holí

Býci, myslete! Tento týden se vám bude hodit zdravý rozum a chladná hlava. Držte si odstup, abyste viděli a správně pochopili, co se kolem vás děje. Bude to důležité.

BLÍŽENCI – 5 pohárů

Blíženci, nechte to být! Ne, že byste byli zvyklí ve věcech šťourat, ale tentokrát nechoďte ani na krajíček. To, co vás trápí, nechte plavat, a uvolněte si tak nahromaděné emoce.

RAK – 4 pohárů

Raci, rozhlédněte se! Někde kolem vás je důležitá nabídka a vy byste ji mohli přehlédnout, pokud nevylezete ze své obvyklé ulity. Nakonec budete velmi spokojeni.

LEV – 8 mečů

Lvi, posuňte se! Vlastní vinou jste se zamotali do situace, v níž se vám nelíbí. Stejně tak jen vy se z ní můžete dostat ven. Přestaňte říkat, že to nejde a začněte to dělat.

PANNA – Rytíř pohárů

Panny, vyražte na cestu! Tento týden se snažte nesedět doma a jet zkoumat neznámá místa. Taková cesta nebo procházka vás může velmi obohatit.

VÁHY – Král mečů

Váhy, držte se pevně! Tento týden se vás někdo bude snažit omezit nebo ohrozit vaší pozici. Chytněte se svého trůnu a nenechte se sebou hnout.

ŠTÍR – Mírnost

Štíři, vyvažujte! Tento týden bude důležité mít od každého kousek a zůstat v klidu. Cokoliv by s vámi mohlo otřást, zaplašte chladnou hlavou a jasným úsudkem.

STŘELEC – 3 pentaklů

Střelci, neprojevujte se! I když obvykle říkáte, co vás napadá, tento týden se spíš stáhněte a myslete, než promluvíte. Ušetříte si tím spoustu starostí.

KOZOROH – 4 mečů

Kozorozi, počkejte si! Není kam spěchat, to pravé k vám přijde samo ve správný čas. Nepopohánějte ani sebe, někoho jiného natož osud. To by se nemuselo vyplatit.

VODNÁŘ – 10 holí

Vodnáři, dokončete to! Už vám chybí jen kousek a tento týden by vám s ním mohlo i něco pomoct, když to nevzdáte. Naberte sílu a hurá do práce.

 RYBY - Eso holí

Ryby, těšte se! Tento týden zažijete něco zajímavého nebo obdržíte něco vzrušujícího. Přijměte to a užijte si to naplno, energii tím získanou můžete použít i později.

Použité karty: Ideal Soulmate Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou tří českých tarotových sad a autorkou knih Čas na tarot a Čas na tarot 2.